ILHB0805ER221VHC42 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Pulse Electronics
I lager: 0
Datablad
TDK
Nytt hos DigiKey
220 Ohms @ 100 MHz 1 Signalledning Ferritkorn och chips 0805 (metrisk 2012) 3A 40mOhm
ILHB0805ER221VHC42
DigiKeys produktnummer
541-ILHB0805ER221VHC42TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ILHB0805ER221VHC42
Beskrivning
FERRITE BEAD 220 OHM 0805 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
DC-resistans (DCR) (max)
40mOhm
Tillverkare
Vishay Dale
Klassificeringar
AEC-Q200
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Filtertyp
Signalledning
Höjd (max)
0,041" (1,05mm)
Antal ledningar
1
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Impedans @ frekvens
220 Ohms @ 100 MHz
Egenskaper
Automotive
Strömklassning (max)
3A