ILBB0805ER320V
DigiKeys produktnummer
541-2296-2-ND - Remsa och spole (TR)
541-2296-1-ND - Remsbit (CT)
541-2296-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ILBB0805ER320V
Beskrivning
FERRITE BEAD 32 OHM 0805 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32 Ohms @ 100 MHz 1 Ferritkorn och chips 0805 (metrisk 2012) 600mA 60mOhm
EDA-/CAD-modeller
ILBB0805ER320V Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
600mA
DC-resistans (DCR) (max)
60mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Höjd (max)
0,043" (1,10mm)
Impedans @ frekvens
32 Ohms @ 100 MHz
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)