ILBB0603ER202V
DigiKeys produktnummer
541-4360-2-ND - Remsa och spole (TR)
541-4360-1-ND - Remsbit (CT)
541-4360-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ILBB0603ER202V
Beskrivning
FERRITE BEAD 2 KOHM 0603 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2 kOhms @ 100 MHz 1 Ferritkorn och chips 0603 (metrisk 1608) 50mA 800mOhm
EDA-/CAD-modeller
ILBB0603ER202V Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
50mA
DC-resistans (DCR) (max)
800mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
0603 (metrisk 1608)
Höjd (max)
0,037" (0,95mm)
Impedans @ frekvens
2 kOhms @ 100 MHz
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,031" (1,60 x 0,80mm)