ILBB0402ER121V
DigiKeys produktnummer
541-4358-2-ND - Remsa och spole (TR)
541-4358-1-ND - Remsbit (CT)
541-4358-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ILBB0402ER121V
Beskrivning
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
120 Ohms @ 100 MHz 1 Ferritkorn och chips 0402 (metrisk 1005) 300mA 450mOhm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ILBB0402ER121V Modeller
Kategori
Strömklassning (max)
300mA
Tillverkare
Vishay Dale
DC-resistans (DCR) (max)
450mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
0402 (metrisk 1005)
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Antal ledningar
1
Höjd (max)
0,024" (0,60mm)
Impedans @ frekvens
120 Ohms @ 100 MHz
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,020" (1,00 x 0,50mm)