IHXL1500VZEB2R2M5A är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
CODACA
I lager: 26
Datablad
2.2 µH Avskärmad Induktor 168 A Max. 0,34mOhm Icke standard
IHXL1500VZEB2R2M5A
DigiKeys produktnummer
541-IHXL1500VZEB2R2M5A-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IHXL1500VZEB2R2M5A
Beskrivning
FIXED IND 2.2UH 168A 0.34 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
29 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Likströmsresistans (DCR)
Max. 0,34mOhm
Tillv.
Klassificeringar
AEC-Q200
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Bulk
Induktansfrekvens - test
500 kHz
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Genomgående hål
Induktans
Inkapsling/låda
Icke standard
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 1,500" x B 1,500" (38,10 x 38,10mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,872" (22,15mm)