IHTH1125MZEB4R7M5A (secondary)
IHTH1125MZEB4R7M5A
DigiKeys produktnummer
IHTH1125MZEB4R7M5A-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IHTH1125MZEB4R7M5A
Beskrivning
FIXED IND 4.7UH 57A 2 MOHM TH
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
4.7 µH Avskärmad Induktor 57 A Max. 2mOhm Radial, vertikal cylinder
Kategori
Likströmsresistans (DCR)
Max. 2mOhm
Tillv.
Frekvens - självresonant
11,36MHz
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Rör
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Tolerans
±20%
Inkapsling/låda
Radial, vertikal cylinder
Strömklassning (Ampere)
Storlek/dimension
1,179" diam. (29,95mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
62A
Höjd - monterad (max)
0,500" (12,70mm)