IHTH1125MZEB220M5A
DigiKeys produktnummer
IHTH1125MZEB220M5A-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IHTH1125MZEB220M5A
Beskrivning
FIXED IND 22UH 21A 6.83 MOHM TH
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
22 µH Avskärmad Induktor 21 A Max. 6,83mOhm Radial, vertikal cylinder
Kategori
Likströmsresistans (DCR)
Max. 6,83mOhm
Tillv.
Frekvens - självresonant
5,61MHz
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Rör
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Tolerans
±20%
Inkapsling/låda
Radial, vertikal cylinder
Strömklassning (Ampere)
Storlek/dimension
1,179" diam. (29,95mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
23A
Höjd - monterad (max)
0,500" (12,70mm)