IHTH1125KZEB330M5A
DigiKeys produktnummer
IHTH1125KZEB330M5A-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IHTH1125KZEB330M5A
Beskrivning
FIXED IND 33UH 15.9A 11.3 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
33 µH Avskärmad Induktor 15.9 A Max. 11,3mOhm Radial, vertikal cylinder
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IHTH1125KZEB330M5A Modeller
Kategori
Skärmning
Avskärmad
Tillv.
Likströmsresistans (DCR)
Max. 11,3mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
4,2MHz
Förpackning
Bulk
Klassificeringar
AEC-Q200
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Material - kärna
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Induktans
Monteringstyp
Genomgående hål
Tolerans
±20%
Inkapsling/låda
Radial, vertikal cylinder
Strömklassning (Ampere)
Storlek/dimension
1,125" diam. (28,58mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
18A
Höjd - monterad (max)
0,433" (11,00mm)