IHLP6767GZER3R3M51 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Similar
Pulse Electronics
I lager: 208
Datablad
3.3 µH Avskärmad Formgjuten Induktor 32.2 A Max. 3,27mOhm Icke standard