IHLP6767GZER150M11
DigiKeys produktnummer
541-1287-2-ND - Remsa och spole (TR)
541-1287-1-ND - Remsbit (CT)
541-1287-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IHLP6767GZER150M11
Beskrivning
FIXED IND 15UH 14A 14.4 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
15 µH Avskärmad Formgjuten Induktor 14 A Max. 14,4mOhm Icke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IHLP6767GZER150M11 Modeller
Kategori
Skärmning
Avskärmad
Tillv.
Likströmsresistans (DCR)
Max. 14,4mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
7,5MHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Typ
Formgjuten
Monteringstyp
Ytmontering
Induktans
Inkapsling/låda
Icke standard
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,675" x B 0,675" (17,15 x 17,15mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,276" (7,00mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
12A