IHLP6767GZER150M11 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Similar
Pulse Electronics
I lager: 1 191
Datablad
15 µH Avskärmad Formgjuten Induktor 14 A Max. 14,4mOhm Icke standard