IHLP5050EZERR68M5A
DigiKeys produktnummer
541-10255-2-ND - Remsa och spole (TR)
541-10255-1-ND - Remsbit (CT)
541-10255-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IHLP5050EZERR68M5A
Beskrivning
FIXED IND 680NH 49.63A 1.41 MOHM
Detaljerad beskrivning
680 nH Avskärmad Formgjuten Induktor 49.63 A Max. 1,41mOhm Icke standard
Likströmsresistans (DCR)
Max. 1,41mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
50,5MHz
Digi-Reel®
Klassificeringar
AEC-Q200
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,530" x B 0,508" (13,46 x 12,90mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
30A
Höjd - monterad (max)
0,197" (5,00mm)