IHLP5050EZER820M5A
DigiKeys produktnummer
541-10250-2-ND - Remsa och spole (TR)
541-10250-1-ND - Remsbit (CT)
541-10250-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IHLP5050EZER820M5A
Beskrivning
FIXED IND 82UH 3A 201 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
82 µH Avskärmad Formgjuten Induktor 3 A Max. 201mOhm Icke standard
Likströmsresistans (DCR)
Max. 201mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
2,9MHz
Digi-Reel®
Klassificeringar
AEC-Q200
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,530" x B 0,508" (13,46 x 12,90mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
3,1A
Höjd - monterad (max)
0,197" (5,00mm)