IHLP5050EZER4R7M5A
DigiKeys produktnummer
541-10247-2-ND - Remsa och spole (TR)
541-10247-1-ND - Remsbit (CT)
541-10247-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IHLP5050EZER4R7M5A
Beskrivning
FIXED IND 4.7UH 15.3A 10.1 MOHM
Detaljerad beskrivning
4.7 µH Avskärmad Formgjuten Induktor 15.3 A Max. 10,1mOhm Icke standard
Likströmsresistans (DCR)
Max. 10,1mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
15,1MHz
Digi-Reel®
Klassificeringar
AEC-Q200
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,530" x B 0,508" (13,46 x 12,90mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
17,8A
Höjd - monterad (max)
0,197" (5,00mm)