IHLP5050EZER220M5A
DigiKeys produktnummer
541-10242-2-ND - Remsa och spole (TR)
541-10242-1-ND - Remsbit (CT)
541-10242-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IHLP5050EZER220M5A
Beskrivning
FIXED IND 22UH 6.9A 44.8 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
22 µH Avskärmad Formgjuten Induktor 6.9 A Max. 44,8mOhm Icke standard
Likströmsresistans (DCR)
Max. 44,8mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
7,4MHz
Digi-Reel®
Klassificeringar
AEC-Q200
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,530" x B 0,508" (13,46 x 12,90mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
6,3A
Höjd - monterad (max)
0,197" (5,00mm)