IHLP5050EZEK7R8M01 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | IHLP5050EZEK7R8M01 |
Beskrivning | FIXED IND 7.8UH 10A 20.5 MOHM |
Tillverkarens standardleveranstid | 23 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 7.8 µH Avskärmad Formgjuten Induktor 10 A Max. 20,5mOhm Icke standard |
Datablad | Datablad |
Kategori | Ström - mättnadsström (Isat) 18A |
Tillv. | Skärmning Avskärmad |
Serie | Likströmsresistans (DCR) Max. 20,5mOhm |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Artikelstatus Aktiv | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Typ Formgjuten | Monteringstyp Ytmontering |
Induktans | Inkapsling/låda Icke standard |
Tolerans ±20% | Storlek/dimension L 0,520" x B 0,508" (13,20 x 12,90mm) |
Strömklassning (Ampere) | Höjd - monterad (max) 0,197" (5,00mm) |