IHLP5050CEER3R3M01
DigiKeys produktnummer
541-1020-2-ND - Remsa och spole (TR)
541-1020-1-ND - Remsbit (CT)
541-1020-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IHLP5050CEER3R3M01
Beskrivning
FIXED IND 3.3UH 12A 12 MOHM SMD
Detaljerad beskrivning
3.3 µH Avskärmad Formgjuten Induktor 12 A Max. 12mOhm Icke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IHLP5050CEER3R3M01 Modeller
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
27A
Likströmsresistans (DCR)
Max. 12mOhm
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,520" x B 0,508" (13,20 x 12,90mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,138" (3,50mm)