IHLP5050CEER2R2M01
DigiKeys produktnummer
541-1019-2-ND - Remsa och spole (TR)
541-1019-1-ND - Remsbit (CT)
541-1019-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IHLP5050CEER2R2M01
Beskrivning
FIXED IND 2.2UH 16A 8 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2.2 µH Avskärmad Formgjuten Induktor 16 A Max. 8mOhm Icke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IHLP5050CEER2R2M01 Modeller
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
29A
Tillv.
Skärmning
Avskärmad
Serie
Likströmsresistans (DCR)
Max. 8mOhm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Typ
Formgjuten
Monteringstyp
Ytmontering
Induktans
Inkapsling/låda
Icke standard
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,520" x B 0,508" (13,20 x 12,90mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,138" (3,50mm)