IHLP4040DZER330M1A
DigiKeys produktnummer
541-IHLP4040DZER330M1ATR-ND - Remsa och spole (TR)
541-IHLP4040DZER330M1ACT-ND - Remsbit (CT)
541-IHLP4040DZER330M1ADKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IHLP4040DZER330M1A
Beskrivning
FIXED IND 33UH 4.4A 94.5 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
33 µH Avskärmad Induktor 4.4 A Max. 94,5mOhm Icke standard
Likströmsresistans (DCR)
Max. 94,5mOhm
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Material - kärna
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,425" x B 0,400" (10,80 x 10,16mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,157" (4,00mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
4A