IHLP4040DZER2R2M5A
DigiKeys produktnummer
541-4353-2-ND - Remsa och spole (TR)
541-4353-1-ND - Remsbit (CT)
541-4353-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IHLP4040DZER2R2M5A
Beskrivning
FIXED IND 2.2UH 12.5A 9.1 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2.2 µH Avskärmad Formgjuten Induktor 12.5 A Max. 9,1mOhm Icke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IHLP4040DZER2R2M5A Modeller
Kategori
Likströmsresistans (DCR)
Max. 9,1mOhm
Tillv.
Frekvens - självresonant
30,1MHz
Serie
Klassificeringar
AEC-Q200
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Typ
Formgjuten
Monteringstyp
Ytmontering
Induktans
Inkapsling/låda
Icke standard
Tolerans
±20%
Leverantörens enhetsförpackning
4040
Strömklassning (Ampere)
Storlek/dimension
L 0,425" x B 0,400" (10,80 x 10,16mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
12,5A
Höjd - monterad (max)
0,157" (4,00mm)