IHLP4040DZER2R2M5A | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | IHLP4040DZER2R2M5A |
Beskrivning | FIXED IND 2.2UH 12.5A 9.1 MOHM |
Tillverkarens standardleveranstid | 13 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 2.2 µH Avskärmad Formgjuten Induktor 12.5 A Max. 9,1mOhm Icke standard |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | IHLP4040DZER2R2M5A Modeller |
Kategori | Likströmsresistans (DCR) Max. 9,1mOhm |
Tillv. | Frekvens - självresonant 30,1MHz |
Serie | Klassificeringar AEC-Q200 |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Artikelstatus Aktiv | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Typ Formgjuten | Monteringstyp Ytmontering |
Induktans | Inkapsling/låda Icke standard |
Tolerans ±20% | Leverantörens enhetsförpackning 4040 |
Strömklassning (Ampere) | Storlek/dimension L 0,425" x B 0,400" (10,80 x 10,16mm) |
Ström - mättnadsström (Isat) 12,5A | Höjd - monterad (max) 0,157" (4,00mm) |