IHLP3232DZER8R2M01
DigiKeys produktnummer
541-1377-2-ND - Remsa och spole (TR)
541-1377-1-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IHLP3232DZER8R2M01
Beskrivning
FIXED IND 8.2UH 5.5A 50.8 MOHM
Detaljerad beskrivning
8.2 µH Avskärmad Formgjuten Induktor 5.5 A Max. 50,8mOhm Icke standard
EDA-/CAD-modeller
IHLP3232DZER8R2M01 Modeller
Likströmsresistans (DCR)
Max. 50,8mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
17MHz
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,340" x B 0,322" (8,64 x 8,18mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,157" (4,00mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
10A