IHLP3232DZER330M11
DigiKeys produktnummer
541-1351-2-ND - Remsa och spole (TR)
541-1351-1-ND - Remsbit (CT)
541-1351-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IHLP3232DZER330M11
Beskrivning
FIXED IND 33UH 3.2A 144 MOHM SMD
Detaljerad beskrivning
33 µH Avskärmad Formgjuten Induktor 3.2 A Max. 144mOhm Icke standard
EDA-/CAD-modeller
IHLP3232DZER330M11 Modeller
Likströmsresistans (DCR)
Max. 144mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
6,7MHz
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,340" x B 0,322" (8,64 x 8,18mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,157" (4,00mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
3,2A