IHLP3232DZER1R0M11
DigiKeys produktnummer
541-1348-2-ND - Remsa och spole (TR)
541-1348-1-ND - Remsbit (CT)
541-1348-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IHLP3232DZER1R0M11
Beskrivning
FIXED IND 1UH 18.2A 4.63 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
21 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1 µH Avskärmad Formgjuten Induktor 18.2 A Max. 4,63mOhm Icke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IHLP3232DZER1R0M11 Modeller
Kategori
Skärmning
Avskärmad
Tillv.
Likströmsresistans (DCR)
Max. 4,63mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
49MHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Typ
Formgjuten
Monteringstyp
Ytmontering
Induktans
Inkapsling/låda
Icke standard
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,340" x B 0,322" (8,64 x 8,18mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,157" (4,00mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
12A