IHLP3232DZER100M51
DigiKeys produktnummer
541-IHLP3232DZER100M51TR-ND - Remsa och spole (TR)
541-IHLP3232DZER100M51CT-ND - Remsbit (CT)
541-IHLP3232DZER100M51DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IHLP3232DZER100M51
Beskrivning
FIXED IND 10UH 5.1A 53.5 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 µH Avskärmad Formgjuten Induktor 5.1 A Max. 53,5mOhm Icke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IHLP3232DZER100M51 Modeller
Kategori
Skärmning
Avskärmad
Tillv.
Likströmsresistans (DCR)
Max. 53,5mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
13MHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Typ
Formgjuten
Monteringstyp
Ytmontering
Induktans
Inkapsling/låda
Icke standard
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,322" x B 0,322" (8,18 x 8,18mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,157" (4,00mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
5,2A