IHLP3232DZEK150M8A
DigiKeys produktnummer
541-IHLP3232DZEK150M8ATR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IHLP3232DZEK150M8A
Beskrivning
FIXED IND 15UH 4.8A 66.34 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
15 µH Avskärmad Formgjuten Induktor 4.8 A Max. 66,34mOhm Icke standard
Likströmsresistans (DCR)
Max. 66,34mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
10MHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Klassificeringar
AEC-Q200
Arbetstemperatur
-55°C-180°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,340" x B 0,322" (8,64 x 8,18mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
3,6A
Höjd - monterad (max)
0,157" (4,00mm)