IHLP2525CZER6R8M11
DigiKeys produktnummer
541-2582-2-ND - Remsa och spole (TR)
541-2582-1-ND - Remsbit (CT)
541-2582-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IHLP2525CZER6R8M11
Beskrivning
FIXED IND 6.8UH 5.5A 46.8 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
6.8 µH Avskärmad Formgjuten Induktor 5.5 A Max. 46,8mOhm Icke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IHLP2525CZER6R8M11 Modeller
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
4A
Likströmsresistans (DCR)
Max. 46,8mOhm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Ytmontering
Material - kärna
Storlek/dimension
L 0,270" x B 0,255" (6,86 x 6,47mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,118" (3,00mm)