IHLP2525CZER3R3M51
DigiKeys produktnummer
541-IHLP2525CZER3R3M51TR-ND - Remsa och spole (TR)
541-IHLP2525CZER3R3M51CT-ND - Remsbit (CT)
541-IHLP2525CZER3R3M51DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IHLP2525CZER3R3M51
Beskrivning
FIXED IND 3.3UH 6.8A 28.4 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
3.3 µH Avskärmad Formgjuten Induktor 6.8 A Max. 28,4mOhm Icke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IHLP2525CZER3R3M51 Modeller
Likströmsresistans (DCR)
Max. 28,4mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
28,6MHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,270" x B 0,255" (6,86 x 6,47mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,118" (3,00mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
8,3A