IHLP2525CZER2R2M51 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Direkt
Pulse Electronics
I lager: 4 781
Datablad
2.2 µH Avskärmad Formgjuten Induktor 8.1 A Max. 18,3mOhm Icke standard
IHLP2525CZER2R2M51
DigiKeys produktnummer
IHLP2525CZER2R2M51-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IHLP2525CZER2R2M51
Beskrivning
FIXED IND 2.2UH 8.1A 18.3 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
IHLP2525CZER2R2M51 Modeller
Likströmsresistans (DCR)
Max. 18,3mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
31,2MHz
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,270" x B 0,255" (6,86 x 6,47mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,118" (3,00mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
10,8A