IHLP2525CZER2R2M01
DigiKeys produktnummer
541-1008-2-ND - Remsa och spole (TR)
541-1008-1-ND - Remsbit (CT)
541-1008-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IHLP2525CZER2R2M01
Beskrivning
FIXED IND 2.2UH 8A 20 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2.2 µH Avskärmad Formgjuten Induktor 8 A Max. 20mOhm Icke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IHLP2525CZER2R2M01 Modeller
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
14A
Likströmsresistans (DCR)
Max. 20mOhm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,270" x B 0,255" (6,86 x 6,47mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,118" (3,00mm)