IHLP2525CZER220M51
DigiKeys produktnummer
541-4341-2-ND - Remsa och spole (TR)
541-4341-1-ND - Remsbit (CT)
541-4341-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IHLP2525CZER220M51
Beskrivning
FIXED IND 22UH 2.8A 174 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
22 µH Avskärmad Formgjuten Induktor 2.8 A Max. 174mOhm Icke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IHLP2525CZER220M51 Modeller
Likströmsresistans (DCR)
Max. 174mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
8,3MHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,270" x B 0,255" (6,86 x 6,47mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,118" (3,00mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
2,2A