IHLP2525CZER220M11
DigiKeys produktnummer
541-2578-2-ND - Remsa och spole (TR)
541-2578-1-ND - Remsbit (CT)
541-2578-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IHLP2525CZER220M11
Beskrivning
FIXED IND 22UH 2.9A 135 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
22 µH Avskärmad Formgjuten Induktor 2.9 A Max. 135mOhm Icke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IHLP2525CZER220M11 Modeller
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
2,5A
Likströmsresistans (DCR)
Max. 135mOhm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Ytmontering
Material - kärna
Storlek/dimension
L 0,270" x B 0,255" (6,86 x 6,47mm)
Tolerans
±20%
Höjd - monterad (max)
0,118" (3,00mm)