IHLP2525CZER1R0M07
DigiKeys produktnummer
541-IHLP2525CZER1R0M07TR-ND - Remsa och spole (TR)
541-IHLP2525CZER1R0M07CT-ND - Remsbit (CT)
541-IHLP2525CZER1R0M07DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IHLP2525CZER1R0M07
Beskrivning
FIXED IND 1UH 11A 8.84 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1 µH Avskärmad Formgjuten Induktor 11 A 8,84mOhm Icke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IHLP2525CZER1R0M07 Modeller
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
22A
Likströmsresistans (DCR)
8,84mOhm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,270" x B 0,255" (6,86 x 6,47mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,118" (3,00mm)