IHLP2525CZEKR68M06 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
680 nH Avskärmad Formgjuten Induktor 15.5 A Max. 5,2mOhm Icke standard
IHLP2525CZEKR68M06
DigiKeys produktnummer
541-IHLP2525CZEKR68M06TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IHLP2525CZEKR68M06
Beskrivning
FIXED IND 680NH 15.5A 5.2 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Likströmsresistans (DCR)
Max. 5,2mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
62MHz
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,270" x B 0,255" (6,86 x 6,47mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,118" (3,00mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
25A