IHLP2525CZEK2R2M11
DigiKeys produktnummer
541-IHLP2525CZEK2R2M11TR-ND - Remsa och spole (TR)
541-IHLP2525CZEK2R2M11CT-ND - Remsbit (CT)
541-IHLP2525CZEK2R2M11DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IHLP2525CZEK2R2M11
Beskrivning
FIXED IND 2.2UH 9A 16.5 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2.2 µH Avskärmad Formgjuten Induktor 9 A Max. 16,5mOhm Icke standard
Kategori
Ström - mättnadsström (Isat)
7A
Tillv.
Skärmning
Avskärmad
Serie
Likströmsresistans (DCR)
Max. 16,5mOhm
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Typ
Formgjuten
Monteringstyp
Ytmontering
Induktans
Inkapsling/låda
Icke standard
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,270" x B 0,255" (6,86 x 6,47mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,118" (3,00mm)