IHLP2020CZER100M11 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Direkt
Sumida America Inc.
I lager: 11 087
Datablad
Direkt
Eaton - Electronics Division
Pulse Electronics
Bourns Inc.
Bourns Inc.
10 µH Avskärmad Formgjuten Induktor 2.75 A Max. 131,9mOhm Icke standard