IHLP1616BZERR10M11
DigiKeys produktnummer
541-IHLP1616BZERR10M11TR-ND - Remsa och spole (TR)
541-IHLP1616BZERR10M11CT-ND - Remsbit (CT)
541-IHLP1616BZERR10M11DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IHLP1616BZERR10M11
Beskrivning
FIXED IND 100NH 12A 4.5 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
100 nH Avskärmad Formgjuten Induktor 12 A Max. 4,5mOhm Icke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IHLP1616BZERR10M11 Modeller
Kategori
Skärmning
Avskärmad
Tillv.
Likströmsresistans (DCR)
Max. 4,5mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
299MHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Typ
Formgjuten
Monteringstyp
Ytmontering
Induktans
Inkapsling/låda
Icke standard
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,175" x B 0,160" (4,45 x 4,06mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,079" (2,00mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
12A