IHLP1616BZERR10M11 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | IHLP1616BZERR10M11 |
Beskrivning | FIXED IND 100NH 12A 4.5 MOHM SMD |
Tillverkarens standardleveranstid | 13 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 100 nH Avskärmad Formgjuten Induktor 12 A Max. 4,5mOhm Icke standard |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | IHLP1616BZERR10M11 Modeller |
Kategori | Skärmning Avskärmad |
Tillv. | Likströmsresistans (DCR) Max. 4,5mOhm |
Serie | Frekvens - självresonant 299MHz |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Artikelstatus Aktiv | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Typ Formgjuten | Monteringstyp Ytmontering |
Induktans | Inkapsling/låda Icke standard |
Tolerans ±20% | Storlek/dimension L 0,175" x B 0,160" (4,45 x 4,06mm) |
Strömklassning (Ampere) | Höjd - monterad (max) 0,079" (2,00mm) |
Ström - mättnadsström (Isat) 12A |