IHLP1616BZER2R2M11
DigiKeys produktnummer
541-1050-2-ND - Remsa och spole (TR)
541-1050-1-ND - Remsbit (CT)
541-1050-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IHLP1616BZER2R2M11
Beskrivning
FIXED IND 2.2UH 3.25A 48 MOHM
Detaljerad beskrivning
2.2 µH Avskärmad Formgjuten Induktor 3.25 A Max. 48mOhm Icke standard
EDA-/CAD-modeller
IHLP1616BZER2R2M11 Modeller
Likströmsresistans (DCR)
Max. 48mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
40MHz
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,175" x B 0,160" (4,45 x 4,06mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,079" (2,00mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
3,25A