IHLP1616ABER47NMA1
DigiKeys produktnummer
541-IHLP1616ABER47NMA1TR-ND - Remsa och spole (TR)
541-IHLP1616ABER47NMA1CT-ND - Remsbit (CT)
541-IHLP1616ABER47NMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IHLP1616ABER47NMA1
Beskrivning
FIXED IND 47NH 13A 3.75 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
47 nH Avskärmad Induktor 13 A Max. 3,75mOhm Icke standard
Kategori
Skärmning
Avskärmad
Tillv.
Likströmsresistans (DCR)
Max. 3,75mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
565MHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringar
AEC-Q200
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Material - kärna
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Induktans
Monteringstyp
Ytmontering
Tolerans
±20%
Inkapsling/låda
Icke standard
Strömklassning (Ampere)
Storlek/dimension
L 0,175" x B 0,160" (4,45 x 4,06mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
32A
Höjd - monterad (max)
0,047" (1,20mm)