IHLE4040DDER470M5A
DigiKeys produktnummer
541-IHLE4040DDER470M5ATR-ND - Remsa och spole (TR)
541-IHLE4040DDER470M5ACT-ND - Remsbit (CT)
541-IHLE4040DDER470M5ADKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IHLE4040DDER470M5A
Beskrivning
FIXED IND 47UH 3.1A 178 MOHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
47 µH Avskärmad Induktor 3.1 A Max. 178mOhm Icke standard
Kategori
Skärmning
Avskärmad
Tillv.
Likströmsresistans (DCR)
Max. 178mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
5,22MHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringar
AEC-Q200
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Material - kärna
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Induktans
Monteringstyp
Ytmontering
Tolerans
±20%
Inkapsling/låda
Icke standard
Strömklassning (Ampere)
Storlek/dimension
L 0,430" x B 0,426" (10,92 x 10,82mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
4,1A
Höjd - monterad (max)
0,174" (4,42mm)