IHHP1008AZER2R2M01
DigiKeys produktnummer
541-2677-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IHHP1008AZER2R2M01
Beskrivning
FIXED IND 2.2UH 2.2A 124 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
22 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2.2 µH Avskärmad Induktor 2.2 A Max. 124mOhm 1008 (metrisk 2520)
Kategori
Skärmning
Avskärmad
Tillv.
Likströmsresistans (DCR)
Max. 124mOhm
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Induktans
Inkapsling/låda
1008 (metrisk 2520)
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,047" (1,20mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
2,4A