IHDM1008BCEV2R2M20
DigiKeys produktnummer
541-IHDM1008BCEV2R2M20-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IHDM1008BCEV2R2M20
Beskrivning
FIXED IND 2.2UH 63A 0.7 MOHM TH
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2.2 µH Oskärmad Trumkärna, trådlindad Induktor 63 A Max. 0,7mOhm Vertikal, 2 PC-stift
Kategori
Skärmning
Oskärmad
Tillv.
Likströmsresistans (DCR)
Max. 0,7mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
69MHz
Förpackning
Tråg
Arbetstemperatur
-40°C-180°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Typ
Trumkärna, trådlindad
Monteringstyp
Genomgående hål
Material - kärna
Inkapsling/låda
Vertikal, 2 PC-stift
Induktans
Leverantörens enhetsförpackning
Vertikal, 2 PC-stift
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 1,005" x B 0,816" (25,53 x 20,73mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,896" (22,75mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
204A