IFSC2020DEER471M01
DigiKeys produktnummer
541-IFSC2020DEER471M01TR-ND - Remsa och spole (TR)
541-IFSC2020DEER471M01CT-ND - Remsbit (CT)
541-IFSC2020DEER471M01DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IFSC2020DEER471M01
Beskrivning
FIXED IND 470UH 350MA 2 OHM SMD
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
470 µH Avskärmad Trådlindad Induktor 350 mA 2Ohm 2424 (metrisk 6060)
Likströmsresistans (DCR)
2Ohm
Serie
Frekvens - självresonant
2MHz
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,236" x B 0,236" (6,00 x 6,00mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,177" (4,50mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
400mA