IFSC2020DEER2R2N01
DigiKeys produktnummer
541-IFSC2020DEER2R2N01TR-ND - Remsa och spole (TR)
541-IFSC2020DEER2R2N01CT-ND - Remsbit (CT)
541-IFSC2020DEER2R2N01DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IFSC2020DEER2R2N01
Beskrivning
FIXED IND 2.2UH 3.5A 21 MOHM SMD
Detaljerad beskrivning
2.2 µH Avskärmad Trådlindad Induktor 3.5 A Max. 21mOhm 2424 (metrisk 6060)
Likströmsresistans (DCR)
Max. 21mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
52MHz
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Tolerans
±30%
Storlek/dimension
L 0,236" x B 0,236" (6,00 x 6,00mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,177" (4,50mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
6A