IFSC2020DEER220M01
DigiKeys produktnummer
541-IFSC2020DEER220M01TR-ND - Remsa och spole (TR)
541-IFSC2020DEER220M01CT-ND - Remsbit (CT)
541-IFSC2020DEER220M01DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IFSC2020DEER220M01
Beskrivning
FIXED IND 22UH 1.5A 115 MOHM SMD
Detaljerad beskrivning
22 µH Avskärmad Trådlindad Induktor 1.5 A Max. 115mOhm 2424 (metrisk 6060)
Likströmsresistans (DCR)
Max. 115mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
7MHz
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,236" x B 0,236" (6,00 x 6,00mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,177" (4,50mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
1,9A