IFSC2020DEER101M01
DigiKeys produktnummer
541-IFSC2020DEER101M01TR-ND - Remsa och spole (TR)
541-IFSC2020DEER101M01CT-ND - Remsbit (CT)
541-IFSC2020DEER101M01DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
IFSC2020DEER101M01
Beskrivning
FIXED IND 100UH 700MA 500 MOHM
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
100 µH Avskärmad Trådlindad Induktor 700 mA Max. 500mOhm 2424 (metrisk 6060)
Kategori
Skärmning
Avskärmad
Tillv.
Likströmsresistans (DCR)
Max. 500mOhm
Serie
Frekvens - självresonant
3MHz
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Artikelstatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Typ
Trådlindad
Monteringstyp
Ytmontering
Material - kärna
Inkapsling/låda
2424 (metrisk 6060)
Induktans
Leverantörens enhetsförpackning
2424
Tolerans
±20%
Storlek/dimension
L 0,236" x B 0,236" (6,00 x 6,00mm)
Strömklassning (Ampere)
Höjd - monterad (max)
0,177" (4,50mm)
Ström - mättnadsström (Isat)
800mA