ICM6050ER301N
DigiKeys produktnummer
541-ICM6050ER301NTR-ND - Remsa och spole (TR)
541-ICM6050ER301NCT-ND - Remsbit (CT)
541-ICM6050ER301NDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ICM6050ER301N
Beskrivning
CMC 14A 2LN 300 OHM SMD
Detaljerad beskrivning
2 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 300 Ohms @ 100 MHz 14A DCR 3,5mOhm
Kategori
Strömklassning (max)
14A
DC-resistans (DCR) (max)
3,5mOhm
Serie
Märkspänning - DC
125V
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,591" x B 0,512" (15,00 x 13,00mm)
Höjd (max)
0,236" (6,00mm)
Impedans @ frekvens
300 Ohms @ 100 MHz