ICM5050ER102N
DigiKeys produktnummer
541-ICM5050ER102NTR-ND - Remsa och spole (TR)
541-ICM5050ER102NCT-ND - Remsbit (CT)
541-ICM5050ER102NDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ICM5050ER102N
Beskrivning
CMC 7A 2LN 1 KOHM SURFACE MOUNT
Detaljerad beskrivning
2 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 1 kOhms @ 100 MHz 7A DCR 8mOhm
Kategori
Strömklassning (max)
7A
DC-resistans (DCR) (max)
8mOhm
Serie
Märkspänning - DC
80V
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,472" x B 0,433" (12,00 x 11,00mm)
Höjd (max)
0,236" (6,00mm)
Impedans @ frekvens
1 kOhms @ 100 MHz