ERL62910R00JKBF1 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
910 Ohms ±5% 2W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig Metallfilm
ERL62910R00JKBF1
DigiKeys produktnummer
541-ERL62910R00JKBF1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ERL62910R00JKBF1
Beskrivning
RES 910 OHM 5% 2W AXIAL
Detaljerad beskrivning
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-65°C-175°C
Storlek/dimension
Diam. 0,230" x L 0,562" (5,84 x 14,27mm)